Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Дітей учасників бойових дій з Уманщини привітали з Днем захисту дітей

Переглядів: 1158

Особлива увага в день захисту дітей – дітям тих людей, які захищають всю Україну. 1 червня голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк спільно з головою районної ради Оксаною Супрунець, а також працівники районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді вручили дітям учасників бойових дій солодкі подарунки.

Така акція стала уже щорічною  і має не лише практичне, але й потужне моральне значення, адже дарує дітям відчуття любові, турботи й піклування, якого, напевне, їм не вистачає, коли батьки знаходяться на фронті. А особливо тим дітям, які втратили батьків на війні.

"На долю цих дітей випали великі труднощі і переживання, адже їх батьки захищають країну на сході від російської агресії. Тому ми повинні зробити усе, щоб діти наших бійців не були обділені ні увагою, ні матеріальними благами. Ми мусимо захистити їхнє безтурботне дитинство, оселити у дитячих душах віру в доброту і справедливість", - зауважила голова РДА Світлана Волошенюк.« повернутися до списку новин