Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Система безоплатної правої допомоги створила власний канал «PravoTok» у додатку TikTok

Переглядів: 397

Система безоплатної правої допомоги створила власний канал «PravoTok» у додатку TikTok (https://www.tiktok.com/@ualegalaid). Там будуть публікуватися короткі мобільні кліпи про права дітей. Офіційно канал відкритий 1 червня, у День захисту дітей.

Там вже є три відеоролики, в яких діти у креативній формі, доступними словами розповідають про свої права. Згодом на підписників сторінки чекають сюрпризи – контент для підлітків створюватимуть їхні улюблені зірки. На каналі також будуть проводитися челенджі на правову тематику.

Підписуйтеся на сторінку «PravoTok» у TikTok. Бажаючі долучитись до каналу можуть зняти ролик про права дітей. Це може бути кліп, слоумо, відео з ефектами, дуети, скетчи – будь який формат відеоконтенту, що дозволяє додаток TikTok. Відео має бути коротким, тривалістю до 15 секунд, динамічне, озвучене українською мовою. Ролики мають бути зняті у вертикальному форматі. І ще умова – це мають бути раніше ніде не опубліковані відео. Надсилайте їх на пошту daria.shynkarenko@legalaid.gov.ua Найкращі відео будуть опубліковані на аккаунті системи БПД у TikTok https://www.tiktok.com/@ualegalaid                           

 

Уманський місцевий центр з надання

безоплатної вторинної правової допомоги « повернутися до списку новин