Перевірено якість надання соціальної  послуги догляду вдома соціальними робітниками в селах Краснопілка та Берестівець

Дата: 05.06.2020 09:37

Фото без описуДля забезпечення дієвого внутрішнього контролю роботи соціальних робітників щодо надання соціальної послуги догляду вдома особам, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома, працівниками   територіального  центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проводиться виїзний  моніторинг якості роботи соціальних робітників.

Так, з  метою контролю якості надання соціальної послуги догляду вдома 3 червня здійснено   перевірку стану соціального обслуговування підопічних відділення соціального обслуговування вдома у селах  Краснопілка та  Берестівець.

Перевіряючи роботу соціальних робітників, працівники терцентру  відвідали та провели співбесіди з 18 підопічними, яким надається соціальна послуга.  Під час перевірки  встановлено, що соціальні робітники надають якісні послуги та  виконують покладені на них обов’язки у повному обсязі, згідно індивідуальних планів та дотримуючись графіка відвідувань підопічних.

Територіальний  центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Уманського району