На Уманщині продовжують лагодити дороги

Дата: 17.06.2020 09:14

Фото без описуХороші дороги – невідємний елемент якісного життя людей та важливий чинник соціально-економічного розвитку території. Тому в Уманському районі постійно працюють над приведенням автомобільних шляхів у належний стан. Так, цими днями завершено поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення 0241503 М-05 – Дмитрушки – Пугачівка – Старі Бабани. Голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк здійснила туди виїзд для моніторингу робіт.

Ремонт вартістю 4,5 млн грн замовлено Службою автодоріг у Черкаській області за зверненням Уманської районної державної адміністрації та за сприяння народного депутата України Антона Яценка. Працівниками ПрАТ «Уманський «Агрошляхбуд», яке виконувало роботи, укладено нове асфальтобетонне покриття всього відрізку цієї дороги.

Також наразі розпочато роботи з експлуатаційного утримання та ремонту доріг ТОВ «Комфорт Буд Сервіс» на автодорозі місцевого значення 0241505 Бабанка – Доброводи – Косенівка. Тут виконується дрібний поточний ремонт.