23 червня – День державної служби

Дата: 24.06.2020 12:51

23 червня Україна відзначила День державної служби – публічної, професійної, політично неупередженої діяльності із практичного виконання завдань і функцій держави.

З нагоди свята голова Уманської районної державної адміністрації Світлана Волошенюк привітала колектив, подякувала за сумлінну працю та професійне виконання обов’язків.

- Зважаючи на велику відповідальність роботи, держава ставить високі вимоги до професійних якостей державних службовців, а суспільство – до моральних. Тож переконана, що державні службовці – це справжні професіонали із добрим серцем та світлими помислами. Нехай ваша старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям, а ваші добрі справи сприяють розвитку країни, розв’язанню повсякденних проблем її жителів, - зазначила Світлана Анатоліївна.

За досягнення в роботі та з нагоди Дня державної служби цього дня отримали відзнаки:

- Солом’яна Тетяна Олександрівна, начальник відділу розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації;

- Мовчанюк Валентина Олексіївна, начальник відділу розвитку сільських територій та захисту довкілля районної державної адміністрації;

- Сиротюк Наталя Миколаївна, керівник апарату районної державної адміністрації;

- Тицькун Тетяна Миколаївна, начальник архівного відділу районної державної адміністрації;

- Желєзний Максим Федорович, начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності, документообігу та управління персоналом райдержадміністрації;

- Коломієць Людмила Михайлівна, завідувач сектору з питань опіки піклування та усиновлення служби у справах дітей Уманської райдержадміністрації;

- Бондаренко Оксана Василівна, начальник відділу ведення Державного реєстру  виборців апарату райдержадміністрації;

- Мальованець Наталія Павлівна, адміністратор відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Кожен працівник райдержадміністрації на своєму рівні щодня докладає максимум зусиль, творчості та ентузіазму для забезпечення стабільності та розвитку нашого краю.