Біля Умані на автодорозі М-12 завершили роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття

Дата: 16.07.2020 14:10

На обході міста Умань на ділянці км 543+396-км 550+833 автодороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка проводяться роботи з поточного середнього ремонту. Працівники підрядної організації виконують роботи із відсипання та укріплення узбіччя, влаштування прикромкових водовідвідних лотків, укріплення укосів кюветів монолітними бетонними плитами та влаштування монолітного дна кюветів. Проводяться роботи із влаштування однобічного бар’єрного огородження.

У рамках поточного середнього ремонту ділянки автодороги М-12 буде проведено комплекс робіт:

регенерація конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг;
укріплення узбіччя та влаштування водовідведення з проїзної частини автодороги;
улаштування основи дорожнього одягу, влаштування додаткових смуг;
влаштування дорожнього одягу та з’їздів з дороги з двох шарів асфальтобетону;
влаштування нових посадкових та зупинкових майданчиків;
влаштування освітлення;
влаштування дорожньої розмітки та знаків.

Роботи з відновлення дорожнього покриття на об’єкті було розпочато 10 квітня 2020 р. На автодорозі М-12 дорожники працюють без перерви на вихідні.

За інформацією САД у Черкаській області