Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Голова РДА Світлана Волошенюк ознайомилася з господарством ДП «Умань-Агро»

Переглядів: 941

15 липня голова Уманської районної державної адміністрації Світлана Волошенюк відвідала сільськогосподарське підприємство ДП «Умань-Агро» у селі Гереженівка.

ДП «Умань-Агро», яке у 2017 році очолив Володимир Куліков, має досить широку спеціалізацію – це зерновиробництво, виробництво технічних культур та розвиток молочного скотарства.
Наразі агроформування працює в декількох селах району та має в обробітку біля 5 тис. га землі.

У селі Гереженівка функціонує молочно-товарна ферма, на якій утримується 280 корів молочного напрямку. Тут впроваджено безприв’язне утримання, облаштований сучасний доїльний зал «Ялинка», що дає можливість отримувати молоко екстра-класу.

У господарстві заготовлюється кормова база для однотипної годівлі, що позитивно впливає на корів. Наразі закладений сінаж із багаторічних трав, який дасть змогу протягом року забезпечувати дійне стадо висококалорійними однотипними кормами.  

В ДП «Умань-Агро» все готове до жнив, мають високопродуктивну техніку та належно облаштовані приміщення. 

Варто відзначити, що ДП «Умань-Агро» не лише підтримує соціальну сферу сіл, а й має повне взаєморозуміння з власниками паїв, адже виплачує один із найбільших у районі відсоток від нормативно-грошової оцінки земельних наділів – 14,5%.

 « повернутися до списку новин