Відбулося засідання опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки

Дата: 28.07.2020 09:56

28 липня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького відбулося засідання опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки при Уманській райдержадміністрації.

На порядку денному розглядалося питання доцільності надання дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі договорів щодо укладення договорів щодо іншого цінного майна; управління нерухомим майном або майном, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа, особа з інвалідністю з дитинства ІІ групи, жителька с. Доброводи.

Вивчивши матеріали справи, опікунська рада з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування) при Уманській райдержадміністрації прийняла рішення щодо надання дозволу на вчинення правочинів щодо укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі договорів щодо укладення договорів щодо іншого цінного майна; управління нерухомим майном або майном, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа її опікуну.