Перевірка якості надання соціальної послуги догляд вдома соціальним робітником в селах Антонівка та Посухівка

Дата: 28.07.2020 15:44

З метою контролю за якістю надання соціальних послуг жителям району, 27 липня 2020 року, здійснено виїзну перевірку роботи соціального робітника в селах Антонівка та Посухівка. Соціальною послугою догляду вдома охоплено 9 осіб.

В ході перевірки проведено моніторинг якості надання соціальної послуги «Догляд вдома». Соціальний робітник територіального центру надає громадянам похилого віку, особам з інвалідністю  соціальну послугу догляд вдома в повному обсязі, відповідно до заключних договорів та індивідуальних планів.

Підопічні задоволені роботою соціального робітника, їм надається допомога в придбанні продуктів харчування, ліків, обробітку присадибних ділянок, оплаті комунальних послуг та інше.