Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

#Великебудівництво: в Бабанці готується до відкриття нова амбулаторія

Переглядів: 657

Згідно з національною програмою “Велике будівництво” в смт Бабанка незабаром відкриється амбулаторія загальної практики – сімейної медицини. Це стане важливим кроком для розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості, тож громада також активно долучається до робіт, зокрема з облагородження навколишньої території приміщення.

Так, протягом декількох останніх днів працівники сільської ради, медичні працівники, освітяни та інші активні жителі селища з допомогою наданої підприємцями техніки виконали розорювання території навколо амбулаторії та розчистили її від зарослів, вивезли будівельне та інше сміття.

Наразі організація, яка виконувала будівництво амбулаторії, завершує роботи та усуває недоліки, зокрема поставлено септик та підключено воду, частково проведено вентиляцію, встановлено ліхтарі для зовнішніього освітлення. Роботи контролює особисто голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк.

Загалом новий заклад відповідатиме всім вимогам, в тому числі й доступності для різних категорій громадян, буде енергоефективний і оснащений необхідним медобладнанням. Окрім Бабанки, амбулаторія буде обслуговувати також села Оксанина, Аполянка, Свинарка. 

Також нові амбулаторії мають бути відкриті в населених пунктах Дмитрушки та Ладижинка.« повернутися до списку новин