Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів в Уманському районі

Дата: 07.09.2020 12:14
Кількість переглядів: 1193

Фото без описуПОСТАНОВА УМАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ від «05» вересня 2020 року №7 ««Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів в Уманському районі Черкаської області»

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 9, пункту 1 частини другої статті 23, статті 34, частин десятої – тринадцятої, п’ятнадцятої статті 203, частин четвертої, шостої, восьмої статті 208 Виборчого кодексу України, керуючись статтями 11 – 13, пунктом 9 статті 21 Закону України “Про Центральну виборчу комісію”, Уманська районна територіальна виборча комісія Черкаської області постановляє:

1. Внести зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, утвореного та сформованого постановою Уманської районної територіальної виборчої комісії Черкаської області від 25 серпня 2020 року № 3 «Про утворення територіальних виборчих комісій селищних та сільських територіальних громад Уманського району на місцевих виборах 25.10.2020 року», згідно з Додатками 1, 2 (а,б).

2.  Територіальним виборчим комісіям, до складу яких вносяться зміни, поінформувати громадян про такі зміни у визначений цими комісіями спосіб.

3. Цю постанову разом з належним додатком (у двох примірниках для відповідних територіальних виборчих комісій) надіслати Маньківській селищній, Паланській сільській територіальним виборчим комісіям.

4.      Цю постанову оприлюднити для загального ознайомлення на інформаційному стенді Уманської районної територіальної виборчої комісії Черкаської області та на офіційному сайті Уманської районної державної адміністрації Черкаської області.

 

             Голова комісії

 

 

 

      Моргун В.І.

 

 

Секретар

 

(підпис)

 

(ініціал імені, прізвище)

 

       Єрмакова Л.О.

(секретар комісії (секретар засідання)

 

(підпис)

 

(ініціал імені, прізвище)

 

Додаток 1

 

до постанови Уманської територіальної

  районної виборчої комісії

 

від  05 вересня  2020 року №7

 

           

ЗМІНИ
в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та
проведення місцевих виборів у межах сільських та селищних громад Уманського району Черкаської області

 

Маньківська селищна територіальна виборча комісія

 

Припинити достроково повноваження членів комісії:

Самойлик Валерій Георгійович, 1964 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ» (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Новаков Володимир Володимирович, 1987 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНА СЛАВЕТНА» (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

 

Включити до складу цієї комісії :

Мушкал Оксану Анатоліївну, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ».

Кучеренко Лариса Петрівна, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНА СЛАВЕТНА».

 

Паланська сільська територіальна виборча комісія

 

Припинити достроково повноваження членів комісії:

Бєлих Наталія Іванівна, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНА СЛАВЕТНА» (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

        Включити до складу цієї комісії :

          Самелюк Валентина Іванівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНА СЛАВЕТНА».

                                                     

             Голова комісії

 

 

 

      Моргун В.І.

 

 

 

Секретар

 

(підпис)

 

(ініціал імені, прізвище)

 

       Єрмакова Л.О.

(секретар комісії (секретар засідання)

 

(підпис)

 

(ініціал імені, прізвище)

 

 

 

 

 

 

Додаток 2 до постанови Уманської територіальної районної виборчої комісії від 05 вересня 2020 року № 7: МАНЬКІВСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ПАЛАНСЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ (матеріали для завантаження).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь