Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Проведено засідання комісії з питань містобудівної діяльності в районі

Переглядів: 587

8 вересня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького відбулося засідання комісії з питань містобудівної діяльності в районі.

На засіданні комісії розглядались наступні питання:

1. Затвердження детального плану території для розміщення виставочно-торгівельного центру в адміністративних межах Родниківської сільської ради.

2. Затвердження детального плану території для розміщення автомобільної заправної станції та газозаправного пункту в адміністративних межах Ладижинської сільської ради.

3. Виготовлення детального плану території для розміщення станції технічного обслуговування автомобілів, магазинів з продажу авто техніки та будівельних матеріалів в адміністративних межах Піківецької ради.

4. Виготовлення детального плану території для розміщення овочівника та земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Ладижинської сільської ради.

5.Виготовлення детального плану території для розміщення магазину-кафе, мийки самообслуговування, шиномонтажа, зарядки для електромобілів в адміністративних межах Родниківської сільської ради.

6. Виготовлення детального плану території для розміщення АЗС та АГЗП біля автошляху Київ-Одеса км 228+300.

7. Виготовлення детального плану території під господарськими будівлями та дворами фермерського господарства «Мередіан-К» в адміністративних межах Коржовокутської сільської ради (за межами населеного пункту).

По всіх питання, які виносились на засідання комісії з питань містобудівної діяльності в районі, були прийняті позитивні рішення, окрім питання виготовлення детального плану території для розміщення станції технічного обслуговування автомобілів, магазинів з продажу авто техніки та будівельних матеріалів в адміністративних межах Піківецької ради. За результатами розгляду цього питання було прийнято рішення звернутись міськрайонного управління в Уманському районі та м.Умань Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області для уточнення цільового призначення земельної ділянки.« повернутися до списку новин