+96 випадків інфікування COVID-19 за добу на Черкащині

Дата: 09.09.2020 17:25

Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України інформує, що на сьогодні в області виявлено всього 2047 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

+96 за добу. Черкаси – 16, Сміла – 12, Умань – 5, Ватутіне – 2, Городищенський район – 3, Корсунь-Шевченківський – 10, Канівський – 15, Кам’янський – 7, Катеринопільський – 3, Лисянський – 1, Маньківський – 1, Смілянський – 17, Уманський – 1, Черкаський – 1, Шполянський – 2.

За даними медичних закладів:

93 пацієнт отримує стаціонарне лікування, зокрема госпіталізовані 9 осіб з попередньо підтвердженим діагнозом;

719 – перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції;

1287 (+20 за добу) – одужали;

41 (+0) – померли.

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 39,7 %.