Як уникнути пожежі через дитячі пустощі

Дата: 10.09.2020 17:01

Шановні батьки!!!

Уманський РВ УДСНС України у Черкаській області звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду! Виховувати у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.

Слід наголосити на важливості дотримання правил безпеки життєдіяльності у літній період, зокрема при виявленні маловідомих предметів, що за зовнішніми ознаками схожі на вибухонебезпечні, а також в місцях масового відпочинку громадян.

Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Лише об'єднавши наші зусилля, ми зможемо донести важливість і необхідність дотримання правил безпеки життєдіяльності, тим самим попередивши можливі трагедії.

І пам’ятайте: «У разі виникнення надзвичайної ситуації, телефонуйте — 101!»