ПРО ПРИЗОВ ГРОМАДЯН НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

Дата: 10.09.2020 17:07
Кількість переглядів: 797

ПРО ПРИЗОВ ГРОМАДЯН НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

 

  1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 16.01.2020 року №13/2020 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2020 році» у вересні проводиться уточнення облікових даних призовників, а з 1 жовтня по 30 грудня 2020 року призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України.
  2. Явці на призовну дільницю Уманського об’єднаного міського військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають громадяни 2000 року народження, яким в період чергового призову виповнюється  20 років, а також ті громадяни, які народились 1999-1994 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову службу з різних обставин.
  3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Умань, вул. Грушевського, 12 у  встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали за будь-яких обставин повісток, зобов’язані прибути до Уманського комісаріату в десятиденний строк з дня початку відповідного призову, визначеного Указом Президента України, маючи при собі документи, які посвідчують особу.
  4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Уманського району, а також ті особи які тимчасово виїхали за межі Уманського району зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для уточнення своїх облікових даних та проходження призовної комісії.
  5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень та забезпечити своєчасне прибуття їх на призовну дільницю.
  6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються без поважних причин до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством України.

 

 

ТВО Військового комісара

Уманського об’єднаного міського військового комісаріату

майор В.І.Болгаров


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь