На Уманщині пройшов молодіжний конкурс краси

Дата: 30.05.2018 16:00

29 травня в залі Родниківського будинку культури пройшов молодіжний конкурс краси «Міс Уманщини-2018».

Почесними гостями свята були керівник апарату райдержадміністрації Наталія Сиротюк та голова районної ради Оксана Супрунець.

Одна з головних цілей конкурсу – це показати, що краса має велику силу об’єднувати. І схоже в нас це вийшло, адже в конкурсі взяли участь не лише дівчата з Родниківки, а й красуні з Ладижинки, Сушківки, Городниці, Доброводів, Старих Бабанів та Піківця.

Всі знають, що найгарніші дівчата живуть в Україні. А конкурс «Міс Уманщини-2018» показав, що сучасна українка – це не лише зовнішня краса. Всі учасниці виявилися і привабливими, і розумними, творчими, соціально-активними, харизматичними, всесторонньо розвиненими. І кожна з красунь, безперечно, заслуговувала на корону, тому журі було нелегко обрати найбільш достойну конкурсантку.

На сцені учасниці демонстрували свої вокальні, літературні, хореографічні здібності, а одна з них навіть продемонструвала талант створення власноруч м’яких іграшок.

Журі конкурсу теж було зірковим. Серед членів журі були:

• солодкоголоса співачка, директор Уманського обласного музичного училища імені Порфирія Демуцького Інна Ряба;
  • відомий український фотограф Лілія Дацька;
  • фея краси, хрещена мама Попелюшки, візажист Анастасія Ульянич;
  • хореограф, королева паркету Віталіна Друзь;
  • голова села Родниківка Руслан Яремчук.

Пройшовши нелегкий шлях випробувань, дівчата по праву завоювали титул найпривабливіших і найчарівніших, причому, завоювали ВСІ. Але корону головної красуні та титул «Міс Уманщини-2018» отримала неперевершена Інна Антонюк з Родниківки.

Першою віце-міс Уманщини стала Маріна Крочак, другою віце-міс – Яна Руденко, титул «Міс глядацьких симпатій» отримала Аліна Семенюк (всі  красуні  з Родниківки).

«Міс Досконалість»   Анна  Красовська  (с. Городниця).

«Міс Артистизм» Анна Щербина (с. Піківець.)

«Міс Чарівність»   Євгенія Горенко  (с. Ладижинка).

«Міс Оригінальність» Інна Коновченко (с. Сушківка).

«Міс Ніжність» Влада  Коханська (с. Доброводи).

«Міс Елегантність» Інна Попик (с. Старі Бабани).

«Міс Вишуканість» Анастасія Тисевич (с. Родниківка).

Бажаємо нашим красуням не зупинятися на досягнутому, впевнено крокувати до своєї мети, бути завжди попереду, творчих успіхів та натхнення! Зачаровуйте своєю красою весь світ! Ви – найкращі!

Районний центр культури і дозвілля