Зональний етап І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» у номінації «Захист Вітчизни»

Дата: 19.11.2018 16:00

14 листопада 2018 року на базі Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Уманської районної ради Черкаської області відбувся зональний етап І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Захист Вітчизни».

Участь у конкурсі взяло чотири учителі Захисту Вітчизни: Брижатий Валерій  Володимирович, Юрківський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІІ ст.» Уманської районної ради Черкаської області; Прус Олег Васильович, Углуватський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» Христинівської районної ради Черкаської області, Кам’янецький Олександр Володимирович, Городецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області, Баланюк Артем Анатолійович, Родниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Уманської районної ради Черкаської області.

Учасники пройшли три конкурсних випробування:

- «Самопредставлення»;

- «Практична робота»;

- «Тестування з фахової майстерності».

Конкурсне випробування «Самопредставлення» проходило у формі  відеорезюме. На відео кожний учасник розповідав у чому полягає його педагогічна ідея, як він її реалізує, наводив приклади, доводив, чому саме ця ідея є ефективною, знайомив зі своїми досягненнями.

Конкурсне випробування «Тестування з фахової майстерності» проведено дистанційно за тестовими завданнями, розробленими КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР».

Конкурсне випробування «Практична робота» проводився у форматі  проведення фрагменту уроку з виконання прийомів стройової, тактичної, вогневої підготовки; основ цивільного захисту; домедичної допомоги.

Тема уроку обиралася для кожного конкурсанта шляхом жеребкування; тривалість підготовки – 1 година; тривалість виступу – до 15 хвилин, відповіді на запитання журі – до 5 хвилин.

За підсумками всіх випробувань в зональному етапі перемогу здобув Брижатий Валерій  Володимирович, учитель Юрківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІІ ст.» Уманської районної ради.

Вітаємо переможця та бажаємо успіху у обласному етапі конкурсу.