Відбувся відкритий дитячо-юнацький турнір з футзалу в місті Кагарлик

Дата: 15.02.2019 16:02

Фото без опису14 лютого 2019 року у спортивній залі фізкультурно-оздоровчого комплексу Кагарлицького міськвиконкому відбувся відкритий дитячо-юнацький турнір з футзалу, в якому взяла участь команда «Дмитрушківські Юніори» Дмитрушківської загальноосвітньої школи.

Крім команди з села  Дмитрушки в турнірі брали участь команди: «Арсенал – Френдс» (м. Біла Церква), «СК-179» (м. Київ), ПФК «Рось (м. Біла Церква), ДЮСШ «Колос» (м. Фастів), ДЮСШ Кагарлик (м. Кагарлик).

У запеклій боротьбі команда «Дмитрушківські Юніори» здобула чотири перемоги в п´яти зустрічах в результаті чого отримала перше місце, випередивши команди з міст Кагарлик та Київ.

Команда здобула кубок турніру та золоті медалі.

Ткаченко Владислава, учасника нашої команди, визнано кращим гравцем турніру.

Участь команди у відкритому  дитячо-юнацькому турнірі з футзалу організовано за сприяння голови Дмитрушківської сільської ради Шевчук Тетяни Борисівни.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації