Відбулося засідання земельної комісії райдержадміністрації
Сьогодні, 23 листопада, проведено чергове засідання земельної комісії Уманської районної державної адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Євгенія Данченка.
У членах комісії – представники юридичного відділу, відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, управління агропромислового розвитку, фінансового управління райдержадміністрації, Уманської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області, відділу Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства.
Комісія розглянула такі питання:
- Заява (клопотання) ПрАТ «Райз - Максимко» щодо внесення змін до договорів оренди невитребуваних та нерозподілених земельних часток (паїв) по Громівській, Фурманській та Рижавській сільських радах;
- Заява (клопотання) ДП «Агрофірма «Байс - Агро» ТОВ «Агро Посівна Компанія» щодо продовження терміну дії договору оренди нерозподілених земельних часток (паїв) загальною площею 7,26 ум.кад.га в адміністративних межах Паланської сільської ради за межами населеного пункту терміном на 10 років;
- Заява (клопотання) ТОВ «Полянецьке» щодо внесення змін до договору оренди невитребуваних/нерозподілених земельних часток (паїв) від 15.12.2017 року шляхом зменшення площі на 1 земельну частку (пай);
- Заява (клопотання) ФГ «Грейн» щодо продовження договору оренди невитребуваних земельних часток (паїв) від 23.12.2015 на загальну площу 17,3 ум.кад.га терміном на 10 років.
З усіх питань були прийняті відповідні рішення.
Відділ взаємодії з громадськістю
апарату Уманської райдержадміністрації