25 комплексні навчально-виховні заходи з міні-футболу серед школярів Уманського району

Дата: 26.12.2017 16:15

В Уманському районі відбулись фінальні змагання з міні-футболу серед юнаків 2004 р. народження, в залік 25 комплексних навчально-виховних заходів 2017-2018 навчального року. 23 грудня 2017 р. у спортивній залі Кочубіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів шість команд, які вийшли до фіналу, визначали переможців турніру.

Фото без описуЗа результатами матчів Чемпіоном району стала команда Дмитрушківської ЗОШ І-ІІІ ст.; 2 місце: Колодисте; 3.Родниківка; 4.Бабанка; 5.Старі Бабани; 6.Собківка.

Діти не залишились без нагород. Методист районного ДЮКФП Володимир Пею вручив командам-призерам грамоти відділу освіти, Голова ФОСТ "Колос" Юлія Танасійчук – Кубок, медалі та футзальні м'ячі. Тренер ФК "УТК" Олександр Єжаченко відзначив кращих гравців турніру солодкими подарунками, ними стали: Поприч Ерік (Родниківська ЗОШ), Ткаченко Владислав (Дмитрушківська ЗОШ), Легедза Валерій (Колодестенська ЗОШ).