Захід до Дня Святого Валентина відбувся в Бабанській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат

Дата: 14.02.2018 16:17

Фото без опису13 лютого, напередодні Дня Святого Валентина, фахівцями із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено майстер-клас по виготовленню валентинок із вихованцями Бабанської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів.

У ході проведення заходу діти дізналися про історію виникнення свята, легенду про Святого Валентина та про традиції святкування в різних країнах світу. Діти брали активну участь в обговоренні, ділились власними знаннями про це свято.

Основною метою проведеного заходу було виготовити цікаві валентинки. Натхненні бажанням висловити свої почуття вихованці повністю поринули у творчість та з великим задоволенням виготовляли для близьких людей валентинки із кольорового паперу, на яких написали свої найкращі привітання.

По закінченню майстер-класу усі валентинки були розміщені на одному великому сердечку, що символізувало рівність усіх закоханих людей та безмежність любові.

За інформацією Уманського районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді