Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Створення умов для реалізації програм підтримки регіонів.

Переглядів: 886

 

10 листопада голова райдержадміністрації Євгеній Данченко та головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Новаківський  взяли участь у  виїзному засіданні Міністерства регіонального розвитку  будівництва та житлово-комунального господарства України, яке відбулося у м. Золотоноша.

Основні  питання, які виносились на розгляд засідання були спрямовані на розвиток пріоритетних соціальних інфраструктурних проектів, розвиток  та функціонування первинної медичної допомоги в сільській місцевості створення сучасних медичних амбулаторій. Обговорено питання створення центрів безпеки громадян, дитячих будинків сімейного типу, реалізація житлових програм.

Великим акцентом учасників наради було приділено відвідуванню Золотонішської центральної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги, в якій учасники наради могли ознайомитися із передовими технологіями інформатизаційного обліку пацієнтів. Також представлено  роботу екстреної швидкої допомоги, та роботу  відділень.

 « повернутися до списку новин