Створення умов для реалізації програм підтримки регіонів.

Дата: 10.11.2017 16:18

10 листопада голова райдержадміністрації Євгеній Данченко та головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Новаківський  взяли участь у  виїзному засіданні Міністерства регіонального розвитку  будівництва та житлово-комунального господарства України, яке відбулося у м. Золотоноша.

Основні  питання, які виносились на розгляд засідання були спрямовані на розвиток пріоритетних соціальних інфраструктурних проектів, розвиток  та функціонування первинної медичної допомоги в сільській місцевості створення сучасних медичних амбулаторій. Обговорено питання створення центрів безпеки громадян, дитячих будинків сімейного типу, реалізація житлових програм.

Великим акцентом учасників наради було приділено відвідуванню Золотонішської центральної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги, в якій учасники наради могли ознайомитися із передовими технологіями інформатизаційного обліку пацієнтів. Також представлено  роботу екстреної швидкої допомоги, та роботу  відділень.