Прощання з осінню

Листопад прощається з нами похмурою погодою з дощами та снігом. А ще з високою вологістю повітря, туманами, ожеледними явищами та ожеледицею на дорогах і тротуарах. Бажання виспатися охоплює широкі верстви населення.

Погоду Уманщини 1 грудня будуть визначати атмосферні фронти та активне надходження аномального тепла із південних широт, яке буде супроводжуватися опадами та штормовим вітром 17-22 м/с. Температура повітря матиме аномальний хід, теплою буде ніч та перша половина дня 1 грудня. У другій половині дня, коли вітер почне стихати та змінить свій напрямок на північний, на Уманщину почне надходити холодне повітря, тому температура знизиться до 3º тепла.

Дуже складною прогнозується погода 2 грудня, тому не радимо планувати поїздки, оскільки домінуючим фактором цього дня будуть ожеледні явища.

Метеостанція Умань