Під час зустрічі з жителями с. Свинарка обговорено земельні питання

Дата: 19.10.2017 16:24

18 жовтня головою Уманської райдержадміністрації Євгенієм Данченком спільно з головою районної ради Оксаною Супрунець, за участі начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентини Мовчанюк та сільського голови с. Свинарка Миколи Гончарука проведено зустріч з жителями даного населеного пункту, які у 2010 році передали свої земельні паї в оренду ТОВ «Згода».

В ході зустрічі обговорено питання щодо виплати ТОВ «Згода» орендної плати окремим категоріям громадян та укладення власниками земельних паїв додаткових угод до договорів оренди щодо продовження строку оренди та збільшення розміру орендної плати.
За результатами зустрічі райдержадміністрацією готується відповідне звернення до генерального директора ТОВ «Згода» щодо вирішення проблемних питань, піднятих власниками земельних паїв села Свинарка.