Перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький привітав енергетиків із професійним святом

Дата: 21.12.2018 16:24

22 грудня професійне свято відзначають працівники провідної галузі промисловості України – енергетичної. Напередодні цієї дати в Уманському міському будинку культури відбулися урочистості для працівників Уманських енергетичних мереж «ПАТ «Черкасиобленерго».

Фото без описуІз вітальним словом до енергетиків звернувся перший заступник голови Уманської районної державної адміністрації Сергій Жорницький:

«У час непростих викликів ви з честю витримуєте усі труднощі, забезпечуючи безперебійне постачання електричної енергії в оселі наших громадян, створюєте належні умови для діяльності промислових споживачів. Безумовно, це було б неможливо без грамотної, професійної, самовідданої праці колективу Уманських енергетичних мереж та його керівництва.

Вітаючи вас зі святом, зичу безаварійної роботи колективу підприємства та надійного енергопостачання споживачам. Від усієї душі бажаю здоров'я, оптимізму у вирішенні виробничих і життєвих задач, подальших досягнень, гармонійного поєднання здобутків ветеранів-енергетиків з енергією молодого покоління».

За багаторічну сумлінну працю в галузі енергетики, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята «Дня енергетика» Почесною грамотою райдержадміністрації Сергій Жорницький нагородив:

- ГАЛАКА В’ячеслава Івановича – водія бригади ОВБ Ладижинської дільниці розподільчих мереж Уманських енергетичних мереж;

- МОРОЗ Валентину Андріївну – контролера абонентської служби Уманських енергетичних мереж;

- ЯКИМЧУК Ірину Петрівну – контролера абонентської служби Уманських енергетичних мереж;

- ТАТАРЕНКА В’ячеслава Григоровича – водія служби механізації і транспорту Уманських енергетичних мереж.

Також працівників енергосфери Уманщини привітав заступник голови Уманської районної ради Петро Бабкін.

Святковий настрій протягом всього заходу створювали учасники художньої самодіяльності міста та району.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації