Пенсії по-новому

Дата: 29.11.2017 16:25

28 листопада 2017 року у відділенні денного перебування (філія смт Бабанка) територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Уманського району відбулася зустріч з представниками Уманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області. Під час зустрічі заступник начальника управління В. Цимбарович та начальник Уманського відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду В. Карпенко поінформували присутніх про основні зміни в пенсійному законодавстві, зокрема зауважили, що осучаснення пенсії не залежить від професії чи посади – лише від стажу, заробітної плати та року виходу на пенсію. За однакової величини стажу розмір перерахованих пенсій та суми доплат не може бути однаковим, адже перерахунок проводився за формулою, яка враховує не тільки розмір стажу, але й розмір заробітної плати.

Наприкінці свого виступу спеціалісти Уманського об’єднаного управління відповіли на запитання, які виникали в учасників зібрання, та залишили інформаційні буклети з теми.

Директор територіального центру Н.Г. Кицик