Секретарям сільських рад розповіли про нюанси ведення діловодства та архівної справи

6 листопада в адмінбудинку Уманської райдержадміністрації відбувся семінар-навчання із секретарями сільських (селищної) рад. У ньому, зокрема, взяла участь завідувач архівного сектору райдержадміністрації Тетяна Тицькун.

В ході семінару Тетяна Тицькун висвітлила ряд питань щодо забезпечення збереженості архівних документів, ведення діловодства та архівної справи в органах місцевого самоврядування. Зокрема, наголошено на необхідності  дотримання всіх нормативних вимог щодо зберігання архівних документів, затвердження положень про експертні комісії та архівні підрозділи сільських (селищної) рад, рекомендовано переглянути  і уточнити номенклатури справ на 2019 рік, а також подати їх для схвалення на засіданні експертної комісії архівного сектору райдержадміністрації згідно Правил організації діловодства та архівного зберігання документів в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємства, в установах і організаціях.