Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Підприємців Уманщини запрошують на семінар

Переглядів: 380

Шановні підприємці Уманщини!

У рамках впровадження Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2020 роки та Програми її реалізації Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки „Солідарність“ 27 листопада 2018 року заплановано проведення кущового семінару для підприємців з Уманського, Маньківського, Жашківського, Монастирищенського, Христинівського районів щодо актуальних питань ведення бізнесу.

На семінарі будуть розглядатися питання, що стосуються здійснення комплексних планових заходів державного нагляду (підстава для перевірок, права і обов’язки інспекторів та роботодавців, відповідальність за порушення законодавства), а також інструментів для розвитку бізнесу. Також ви зможете поставити актуальні для вас запитання та отримати на них компетентні відповіді.

Початок семінару: 11:00 (тривалість близько 3-4 год)

Адреса: м. Умань, вул. Залізняка, 2а (великий зал)

Доповідачі:  Ракова Ольга, голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки „Солідарність“;

Хоменко Ольга, керівник соціально-правового факультативу при Черкаській торгово-промисловій палаті;

фахівці Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації.« повернутися до списку новин