Голова райдержадміністрації Євгеній Данченко привітав із професійним святом колектив УНУС

Дата: 16.11.2017 16:30

З нагоди Дня працівників сільського господарства відбулися урочистості в закладі, який готує спеціалістів аграрної сфери та займається розробкою нових технологій в агровиробництві – Уманському національному університеті садівництва.

Завітали на урочистості голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко та голова районної ради Оксана Супрунець, які привітали ректора Олену Непочатенко, викладачів, наукових співробітників та студентів.

«Аграрна галузь займає пріоритетне місце в економічному розвитку Уманського району. З року в рік наші хлібороби доводять, що ніякі примхи природи не шкодять дбати про землю та досягати стабільних врожаїв. У цих здобутках багато заслуги випускників Уманського національного університету садівництва, які працюють у різних галузях економіки краю. Ваш навчальний заклад робить величезний внесок у скарбницю хліборобської праці не лише нашого району, а й усієї країни», - зазначив у своєму виступі Євгеній Данченко.

Також Євгеній Михайлович нагородив почесними грамотами районної державної адміністрації за вагомий внесок в розвиток вітчизняної аграрної науки, підготовку висококваліфікованих фахівців для сільського господарства, успішну діяльність з реалізації Концепції національно-патріотичного виховання молоді, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівників сільського господарства України:

Клименко Лідію Василівну - доцента кафедри менеджменту Уманського національного університету садівництва;

Соколюка Сергія Юрійовича - доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Уманського національного університету садівництва;

Кутковецьку Тетяну Олександрівну - старшого викладача кафедри процесів, машин та обладнання АПВ Уманського національного університету садівництва;

Пиркала Віталія Васильовича - викладача кафедри технології зберігання і переробки плодів ті овочів Уманського національного університету садівництва;

Іщук Галину Петрівну - доцента кафедри лісового господарства Уманського національного університету садівництва.