У районі планують створити потужний духовий оркестр

Дата: 30.01.2019 16:36

Голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко ініціював створення в Уманському районі потужного, постійно діючого професійного духового оркестру. З цією метою 30 січня він провів нараду-зустріч з начальником сектору культури райдержадміністрації Оксаною Коханською, керівником народного духового оркестру Іванівського сільського будинку культури Григорієм Омельчуком та учасниками цього колективу.

Саме Іванівський духовий оркестр – наразі єдиний на Уманщині –  Євгеній Данченко прагне підняти на якісно новий рівень, а саме: збільшення учасників колективу, особливо дітей; закупівля професійних інструментів; придбання сценічних костюмів; введення в штатний розпис районного центру культури і дозвілля посади художнього керівника цього колективу.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації