ДО УВАГИ ТИХ, ХТО БАЖАЄ ЗНАЙТИ АБО ЗМІНИТИ РОБОТУ!

Дата: 07.12.2017 16:40

Фото без описуДержавна служба зайнятості спільно з Національною мережею будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» в рамках проекту «Живи та працюй в Україні» проводить Всеукраїнський ярмарок вакансій.

Всеукраїнський ярмарок вакансій включатиме низку заходів, що направлені на укомплектування вакансій, роботу виїзного центру зайнятості по наданню послуг клієнтам :

• консультування, пов’язані з працевлаштуванням;
  • складання резюме/відеорезюме;
  • тестування, профвідбір;
  • навчання за сприянням служби зайнятості,  тощо.

Захід проходитиме одночасно  08 грудня 2017 року на території гіпермаркетів «Епіцентр К»  у всіх областях України.

Запрошуємо жителів міста Умань та Уманського району 8 грудня 2017 року об 11-00 годині до участі у Всеукраїнському  ярмарку вакансій у місті Умань за адресою:  вулиця Київська, 27, гіпермаркет «Епіцентр К».

Докладнішу інформацію можна отримати в Уманському районному центрі зайнятості за адресою:  м. Умань вул. Воїнів – Інтернаціоналістів, 1. Контактний телефон 3-62-56, 4-05-59.

За інформацією Уманського районного центру зайнятості