Учні Кочубіївської ЗОШ привітали мешканців Рижавського стаціонарного відділення зі святом

Уже стало доброю традицією для учнів Кочубіївської загальноосвітньої школи відвідувати Рижавське стаціонарне відділення територіального центру, аби привітати його мешканців зі святами.

14 січня маленькі гості привітали підопічних установи різдвяно-новорічним обрядом «Коза», вручили новорічні подарунки та побажали, щоб настрій був святковим, сонячним, навіть у холодну січневу пору, щоб збувалися всі бажання, задумані в ці чарівні дні.

"Нехай новорічна казка буде маленьким вогником у вашій душі до наступного Різдва, і на весь рік нехай будуть з вами добро і радість", - звернулися діти до мешканців стаціонару.

Старенькі були раді візиту гостей та щиро дякували за те, що про них не забувають.

Директор територіального центру Н.Г. Кицик