Учні Кочубіївської ЗОШ привітали мешканців Рижавського стаціонарного відділення зі святом

Дата: 15.01.2019 16:41

Уже стало доброю традицією для учнів Кочубіївської загальноосвітньої школи відвідувати Рижавське стаціонарне відділення територіального центру, аби привітати його мешканців зі святами.

14 січня маленькі гості привітали підопічних установи різдвяно-новорічним обрядом «Коза», вручили новорічні подарунки та побажали, щоб настрій був святковим, сонячним, навіть у холодну січневу пору, щоб збувалися всі бажання, задумані в ці чарівні дні.

"Нехай новорічна казка буде маленьким вогником у вашій душі до наступного Різдва, і на весь рік нехай будуть з вами добро і радість", - звернулися діти до мешканців стаціонару.

Старенькі були раді візиту гостей та щиро дякували за те, що про них не забувають.

Директор територіального центру Н.Г. Кицик