Голова Уманської РДА Євгеній Данченко взяв участь у роботі бюджетної комісії та президії районної ради

Дата: 20.08.2018 16:42

Напередодні сесії Уманської районної ради, 20 серпня, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та комунальної власності, а також засідання президії райради. У них взяв участь голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко.

Спільно з головою районної ради Оксаною Супрунець, депутатами було розглянути ряд важливих питань, які виносяться на сесію:

1. Про виконання районного бюджету за I півріччя 2018 року.

2. Про районну комплексну програму  «Медичні кадри» на 2018 – 2020 роки.

3. Про внесення змін  до Програми зайнятості населення Уманського району на 2018-2020 роки.

4. Про внесення змін до рішення районної ради  21.12.2017 року №26-4/VII  «Про районний бюджет на 2018 рік».

5. Про затвердження Статутів опорних навчальних закладів.

6. Про затвердження    положень про філії опорних навчальних закладів.

7. Про затвердження передавальних актів  балансових рахунків, матеріальних   цінностей та активів закладів загальної середньої освіти.

8. Про надання дозволу комунальному підприємству «Уманьрайрембуд» на передачу приміщень в оренду комунальному закладу «Редакція радіомовлення «Голос громади».

9. Про   надання дозволу комунальному некомерційному підприємству  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської районної ради на списання  автомобілів.

10.  Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Ладижинка Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області.

11.  Про звернення депутатів Уманської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Яценка А.В., Полякова М.А. щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини.

12.  Про звернення депутатів Уманської районної ради до Міністра внутрішніх справ України щодо належного  фінансування та матеріально-технічного забезпечення органів правопорядку.

13. Про звернення депутатів Уманської районної ради до Верховної Ради України щодо подолання вето Президента України на Закон України «Про боротьбу з контрабандою лісу-кругляка».