Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

У десятці: Черкащина піднялася у рейтингу Мінрегіону на 7 позицій

Переглядів: 353

На сім позицій вище у рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів піднялася область за результатами роботи у 2018 році. Нині Черкащина у десятці найефективніших регіонів країни.

Показники рейтингу – індикатор ефективності управлінських рішень на центральному та місцевому рівнях. Найкращі рейтингові показники продемонстрували у Києві, Харківській, Рівненській, Вінницькій та Дніпропетровській областях.

Черкащина – дев’ята серед областей за результатами діяльності у 2018 році. Найкращі позиції область посідає з «Економічної ефективності» (4 позиція), «Фінансова самодостатність» (8 позиція) та «Доступність та якість послуг у сфері освіти» (3 позиція).

– У Мінрегіоні укладають щоквартальні та щорічні рейтинги соціально-економічного розвитку регіонів, – пояснює директор Департаментру регіонального розвитку ОДА Роман Карманнік. – Щорічний моніторинг більш комплексний. Тут рейтингове оцінювання здійснюється у 12 напрямах за 64 показниками на підставі статистичних відомостей. За цим рейтингом, більш кращі місця маємо за показниками у сільському господарстві, промисловості, будівництві. Позитивна динаміка й в освітній галузі. Проте більшої уваги потребують питання покращення інфраструктури та ефективності ринку праці.« повернутися до списку новин