Оголошено конкурс Міс Уманщини 2018!

Дата: 23.02.2018 16:45

про проведення районного молодіжного   конкурсу

«Міс  Уманщина   - 2018»

Мета і завдання конкурсу:

Культурне та гуманітарне виховання молоді, розвиток у неї творчої активності, збереження та популяризація українських традицій, створення для молоді сучасних еталонів для наслідування – молодих, активних, духовно розвинених красивих особистостей, орієнтованих на успіх у власному житті, навчанні та у майбутній професійній кар’єрі, популяризацію народної творчості, розвиток української національної культури.

Учасники огляду – конкурсу

В огляді конкурсі беруть участь дівчата віком від 14 до 19 років.

Умови та  порядок проведення огляду – конкурсу

Участь у конкурсі є безкоштовною та відкритою.

Дата проведення конкурсу – 29 травня 2018 року.

Місце проведення -  Будинок культури села Родниківка

Для участі в конкурсі потрібно подати заявку в РЦКіД та заповнити анкету учасника конкурсу за адресою м. Умань вул. Володимирська 39, або за телефоном: 3-47-93.

Для  оцінки виступів учасниць створюється журі. При оцінюванні, журі буде звертати увагу на цікавість, змістовність виступів  та  творчі здібності конкурсанток. Максимальна оцінка  5- балів. Кількість набраних балів буде оголошуватись секретарем після кожного з конкурсів, та по закінченню всього конкурсу.

Номінації конкурсу:

Міс  Уманщина  -2018

1. Міс Сучасність

2. Міс Оригінальність

3.Міс Артистичність

4. Міс Елегантність

5. Міс Інтелект

6. Міс Талант

7. Міс Посмішка

8. Міс Шарм

Завдання на районний конкурс « Міс Уманщина – 2018 »

1. Конкурс «Візитівка».

Учасниці за 3 хвилин презентують себе, свої ділові, фахові, творчі та інші якості. Журі оцінює різноплановість захоплень, уміння «подати» себе. Форма одягу – вільна.

2. Конкурс «Інтелектуальний».

Кожна конкурсантка повинна продемонструвати свій інтелект, відповідаючи на запитанні ведучого. Оцінюється також оригінальність відповіді. Форма одягу – діловий костюм.

3. Конкурс «Країна  талантів».

Учасницям пропонується розкрити свої таланти на сцені (вокал, хореографія, гра на музичних інструментах, розмовний та оригінальний жанри, театр, циркове мистецтво та інше). Регламент часу для конкурсу – до 5 хвилин. Форма одягу- вільна.

4. Конкурс «Дефіле у вечірньому вбранні».

Дівчата-учасниці демонструють вечірні сукні. Журі оцінює пластику, граційність, легкість, витонченість ходи. Форма одягу – вечірня сукня.

5. Конкурс « Леді вміє танцювати вальс».

Питання,що виникають стосовно участі, погоджуються з методистами районного центру культури та дозвілля, контактні особи:Баюк Вікторія Богданівна, Багрій Ольга Василівна, Білоус Наталія Дмитрівна, тел.:3-47-93.