Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Погода на Уманщині в найближчі дні

Переглядів: 490

До кінця вересня та на початку жовтня погодні умови на Уманщині сприятимуть проведенню польових сільськогосподарських робіт. Однак, очікувані в цей час заморозки можуть пошкодити листя кукурудзи, що погіршить якість заготовленого силосу. До настання заморозків прибирання зерна кукурудзи, призначеного на насіння, повинно бути завершено. У зв’язку із загрозою заморозків не слід залишати без укриття на полях викопану сільськогосподарську продукцію.

Виступ обширного північного антициклону продовжує утримувати суху погоду. Завдяки надходженню арктичного повітря на Уманщині з кожним днем холоднішає. Так, вночі 28-30 вересня на ґрунті, а 28-29 вересня місцями і в повітрі очікуються заморозки 0-4°. Максимальна температура повітря вдень 12-17°. До кінця вересня середньодобові температури повітря будуть близько 9°, що на 2° нижче кліматичної норми на цей час.

До відома: за кліматичними даними середньодобова температура на 28 вересня становить 11,2° тепла, на цю дату найвища температура повітря 26,6° тепла відмічалась у 2012 р., найнижча 1,2° морозу – у 1977 р.

Атмосферний тиск підвищений, наступної доби істотно не зміниться. Відносна вологість повітря зменшиться.

Метеостанція Умань« повернутися до списку новин