Ситуація з перевезенням у селі Краснопілка вирішується

У селі Краснопілка Уманського району нещодавно склалася критична ситуація з автобусним перевезенням населення – перевізник ТОВ «Круїз-Авто» відмовився від маршруту через відсутність пасажиропотоку та нерентабельність пасажирських перевезень, що призводить до збитків товариства.

З метою недопущення соціальної напруги Уманською райдержадміністрацією спільно із Краснопільською сільською радою розглянуто питання щодо перевезення жителів населеного пункту діючим автобусним маршрутом № 336 «Умань – Маньківка», який обслуговує ПП «Северин» (м. Маньківка).

Станом на 04.03.2019 ПП «Северин» подав на погодження до ПрАТ «Черкаси ОПАС» та Черкаської облдержадміністрації змінений розклад руху на маршруті № 336 «Умань – Маньківка» із заїздом в с.Краснопілка. Після погодження такого маршруту перевізник буде здійснювати перевезення пасажирів із заїздом у с. Краснопілка.

5 березня в райдержадміністрацію надійшов лист від Краснопільської сільської ради щодо погодження на перевезення пасажирів на вищевказаному міжміському автобусному маршруті з 5 оборотними рейсами щоденно.