Здійснюється перевірка заходів з благоустрою закладів культури

Дата: 18.04.2018 16:51

З 4 по 12 квітня 2018 року, напередодні Всесвітнього Дня Матері-Землі та Дня довкілля, у всіх закладах культури Уманського району було оголошено акцію «За чисте довкілля».

Фото без опису Метою її проведення є поліпшення благоустрою прилеглих територій закладів культури, залучення жителів, зокрема молоді сіл Уманського району, до участі у спільній роботі з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану прилеглих та дворових територій, створення сприятливих умов для життєдіяльності сільської громади.

В рамках зазначеної акції директорами та завідуючими закладів культури Уманського району здійснювалося санітарне прибирання, озеленення газонів та клумб, благоустрій прилеглих та закріплених за ними територій, парків Слави, пам’ятників, братських могил, захоронень тощо.

17 квітня розпочато виїзди по селах району з метою перевірки стану виконання відповідних робіт. Зокрема,  були оглянуті заклади культури сіл Гереженівка, Піківець, Доброводи, Танське, Ятранівка, Бабанка, Родниківка та Ладижинка.

За підсумками огляду кращі роботи будуть відзначені сектором культури Уманської РДА.

В.о. завідувача сектору культури  Оксана Коханська