На Уманщину повертається тепло

За прогнозом до 21 жовтня погодні умови Уманщини формуватиме Азовський антициклон. Тому очікується тепла та суха погода. Денні температури сягатимуть майже літніх значень 17..22º, вночі 5..10º. Невеликі дощі, які принесуть атмосферні фронти із заходу, прогнозуються лише 22 жовтня.
Завдяки впливу північних циклонів температурний фон почне поступово знижуватися на 2-3º з 22 жовтня. Тому, як і повідомлялося раніше, стійкого переходу середньодобової температури повітря через +8º у бік зниження, з чим пов’язується початок опалювального періоду, до 20 жовтня не очікується.

18-19 жовтня у нічні та ранкові години спостерігатиметься туман, тому водіям та пішоходам треба бути уважними та обережними під час руху на дорогах.

Начальник метеостанції Г.Волжаніна