Глава Уряду виступає за посилення інклюзивної складової в системі шкільної освіти

Інклюзивність і залучення всіх дітей, без виключення, до освітнього процесу – це важливе завдання, яке поступово реалізує Уряд в рамках освітньої реформи. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Інклюзивна освіта має надзвичайно важливе значення. З державного та місцевого бюджетів виділяються кошти на центри інклюзивної освіти, – зазначив Прем’єр-міністр. – Дітки з особливими потребами мають навчатися у звичайному середовищі – так вони зможуть впоратися швидше зі своїми недугами або швидше соціалізуватися. Створювати окремі заклади для таких дітей неправильно. Наш пріоритет – створити інклюзивне середовище для всіх, хто його потребує».

За інформацією Урядового порталу