Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Голова райдержадміністрації Євгеній Данченко відвідав відпочинкову зміну в Дмитрушківській школі

Переглядів: 1104

Оздоровлення дітей у літній період перебуває на особливому контролі районної влади, адже створення належних умов для безпечного оздоровлення, збереження життя дітей та подальшого формування їхньої життєвої компетентності є надзвичайно важливим питанням.

Тож сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей було відвідано Дмитрушківську школу, у якій зараз організована відпочинкова зміна.

Як повідомив начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Борис Бондар із 30 травня у районі розпочали роботу 26 таборів з денним перебуванням та 9 таборів праці і відпочинку, в яких функціонує 15 мовних загонів. Відпочинкова зміна триватиме 14 днів з 30.05 по 18.06.2018 року. Оздоровленням (виділення путівок) планується охопити 544 дитини, що становить 13%. 

Станом на 01.06.2018 року відділом освіти, молоді та спорту до оздоровчих таборів та санаторіїв направлено 40 дітей (3 учнів перебувають в закладах оздоровлення в даний час). Відпочинковою зміною планується охопити 2589 учнів, що становить 73,3%, з них 1426 учнів пільгових категорій.

На даний час у Дмитрушківській школі відпочинковими послугами охоплено 177 дітей, з яких категорійних – 149.

У ході візиту Євгеній Михайлович особисто поцікавився процесом відпочинку дітей та якістю харчування, адже забезпечення їх належного рівня  є запорукою здоров’я дітей.

Очільник району підсумував, що відпочинкова зміна в цій школі організована належним чином.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації« повернутися до списку новин