Звернення голови Уманської РДА Світлани Волошенюк з приводу погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19

Дата: 14.09.2020 17:34

Фото без описуШановні жителі Уманщини! В умовах триваючої пандемії коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та світі вкотре звертаюся до усіх вас і надалі бути відповідальними та свідомими.

З великим занепокоєнням змушена повідомити, що ситуація із захворюваністю на COVID-19 в районі погіршується. Якщо раніше фіксували одиничні випадки хвороби на місяць, то нині їх – десятки.

За інформацією Уманського лабораторного відділення Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» станом на 14.09.2020 в Уманському районі з діагнозом COVID-19 1 особа перебуває на стаціонарному лікуванні та 25 осіб – на амбулаторному лікуванні.

Територіальне поширення хвороби:

с. Шарин – 2 особи

с. Краснопілка – 1 особа

с. Ладижинка – 1 особа

с. Полянецьке – 4 особи

с. Ропотуха – 1 особа

с. Городецьке – 5 осіб

с. Юрківка – 1 особа

с. Дмитрушки – 1 особа

с. Піківець – 1 особа

с. Сушківка – 7 осіб.

Також з діагнозом COVID-19 2 особи – з Маньківського району, які зареєстровані в сімейного лікаря Уманського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Від початку реєстрації захворювань на COVID-19  в Уманському районі зафіксовано 35 випадків, з яких 1 – смертельний.

Закликаю всіх належним чином дотримуватися карантинних заходів. Максимально обмежити своє пересування в громадських місцях!

При перших симптомах грипу та ГРВІ звертайтеся до свого сімейного лікаря. Частіше мийте руки і бережіть себе та своїх рідних!

Тільки своєю свідомістю, відповідальністю, дотриманням елементарних правил гігієни в умовах карантину ми зможемо подолати хворобу.

Будьте здоровими!

З повагою – голова Уманської районної державної адміністрації Світлана Волошенюк