Світлана Волошенюк провела робочу зустріч з  керівництвом ПрАТ «Уманьгаз»

Дата: 17.09.2020 10:33

Сьогодні, 17 вересня, голова Уманської районної державної адміністрації Світлана Волошенюк провела робочу зустріч з головою правління Приватного акціонерного товариства «Уманьгаз» Вадимом Кириняченком. Також долучився директор КНП «Уманський центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Новаківський.

На зустрічі було обговорено питання з підготовки закладів соціальної сфери району до опалювального сезону, умови співпраці з оператором газорозподільних мереж. Детально зупинилися на питанні облаштування дороговартісних вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних в закладах сімейної медицини.

В результаті було досягнуто ряду позитивних домовленостей, які забезпечать подальшу безперебійну та конструктивну співпрацю між сторонами.