Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

17 вересня рятувальники відзначають професійне свято

Переглядів: 583

На свіжому повітрі біля 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини, у скромній атмосфері та за участі обмеженого кола гостей працівники Уманського районного відділення Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області відзначили своє професійне свято.

Людей, які обрали своїм фахом захист інших від стихійних бід та техногенних катастроф, щиро привітав перший заступник голови Уманської районної державної адміністрації Сергій Жорницький: «Нам важливо знати, що під час небезпеки у нас є надійний тил – люди, які можуть професійно прийти на допомогу; люди, для яких творити героїчні вчинки – не випадковість, а щоденний обов’язок.  Кожен ваш робочий день, шановні рятівники, – це випробування професіоналізму та сили духу, а кожна ліквідована пожежа чи аварія – це врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні надбання».

В дійсності важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконують рятувальники, ризикуючи власним життям. Тож від районної державної адміністрації та всіх жителів Уманщини Сергій Жорницький висловив щиру вдячність «винуватцям» свята за професіоналізм, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку. Побажав міцного здоров'я, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.

За високі показники в службовій діяльності Почесними грамотами Уманської райдержадміністрації були нагороджені: диспетчер, сержант служби цивільного захисту Вечур Ірина Василівна та старший водій, старший сержант служби цивільного захисту Крот Сергій Іванович.« повернутися до списку новин