Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Розпочато осінній призов 2020 року

Переглядів: 504

Відповідно до Указу Президента України від 16.01.2020 №13/2020 „Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році“ у жовтні розпочався призов на строкову військову службу громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли  27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

6 жовтня Уманським об’єднаним міським військовим комісаріатом  організована перша відправка 10  призовників на строкову військову службу до Збройних сил України, з них 9 – з Уманського району (с. Городецьке,  с. Дмитрушки, с. Іванівка, с. Кочубіївка, с. Оксанина, с. Родниківка,     с. Ропотуха, с. Фурманка). Усі – молоді хлопці (деяким з них тільки виповнилося 18 -19 років), які самі виявили бажання піти до лав Збройних Сил України. Проведення оповіщення призовників та формування групи на першу відправку проведено спільними зусиллями військового комісаріату, органів місцевого самоврядування та Уманської райдержадміністрації.

На заході, окрім військовослужбовців військового комісаріату, були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький, працівники сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації, батьки, рідні та друзі призовників.

З привітаннями та побажаннями успішного повернення на рідну землю молодих хлопців  після служби виступив Сергій Жорницький. Він наголосив, що служба в Збройних Силах України – це конституційний та почесний обов’язок кожного громадянина України. На адресу призовників були висловлені теплі побажання, а також слова підтримки для батьків.

Наприкінці мітингу настоятель Свято-Покровської православної церкви України с. Городецьке отець Микола Соловей провів чин (обряд) благословіння молодого поповнення на військову службу.

 

 

 

Сектор  з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії  з правоохоронними органами райдержадміністрації 

 « повернутися до списку новин