Черкаська область

Відбулось засідання земельної комісії при райдержадміністрації

Сьогодні, 9 жовтня, відбулося засідання комісії по вибору вилученню (викупу) і наданню земельних ділянок, яке провела голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк.

На порядок денний виносилися питання ФО Микитчак П. П. із затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земель сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням «для ведення особистого селянського господарства»:

- на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення з цільовим призначенням «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» загальною площею 2,4 га в адміністративних межах Паланської сільської ради за межами села Паланка;

- на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення з цільовим призначенням «для розміщення і експлуатації обєктів дорожнього сервісу» загальною площею 3,3 га в адміністративних межах Дмитрушківської сільської ради.

Комісія детально вивчила питання та прийняла позитивні рішення.