Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Переглядів: 473

Голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк провела засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якій було розглянуто ряд питань, що стосувалися захисту законних прав та інтересів дітей.

Насамперед, члени комісії одноголосно підтримали пропозицію про влаштування двох дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячий будинок сімейного типу Гуцалів.

Надано дозволи на продаж від імені малолітньої дитини рухомого майна та на зарахування на цілодобове перебування однієї дитини у КЗ «Уманський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради».

Також погоджено перебування окремих дітей на вихідні та святкові дні у КЗ «Бабанська спеціальна школи», КЗ «Ладижинська спеціальна школа», КЗ «Шполянська санаторна школа» Черкаської обласної ради.

Болючими були питання про позбавлення батьківських прав осіб, які нехтують своїми обовязками. Комісія одноголосно проголосувала за надання висновку органу опіки та піклування РДА про позбавлення батьківських прав одного батька та однієї матері відносно їх дітей.

Усі питання були розглянуті детально й уважно, із залученням сільських голів та відповідних спеціалістів, щоб в результаті прийняти найбільш правильні виважені рішення.

 « повернутися до списку новин