За програмою 5-7-9 бізнесу вже профінансовано майже на 12,7 млрд грн

Дата: 11.11.2020 15:51

З початку дії програми “Доступні кредити 5-7-9%” банки-партнери видали 5 373 позик на загальну суму в 12,7 млрд гривень. З них 9,1 млрд гривень були видані в якості рефінансування попередньо отриманих кредитів, 2,4 млрд підприємці отримали на капітальні інвестиції та 1,1 млрд гривень - антикризових кредитів під 3%.

За останній тиждень банки-учасники програми підписали 259 договорів на суму 519 млн грн. Традиційно, більше половини від загальної суми, а саме 61% укладених за тиждень угод складають угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів.

Найактивнішими учасниками програми залишаються підприємці із галузі сільського господарства (57%), торгівлі та виробництва(16%), а також промислової переробки (15%). За регіональною класифікацією лідерами є Львівська, Харківська та Одеська області.

Нагадаємо, Фонд розвитку підприємництва уклав угоди про співробітництво вже з 19-ма банками: АТ “Ощадбанк”, АБ “Укргазбанк”, АТ КБ “ПриватБанк”, АТ “Укрексімбанк”, АТ АКБ “Банк Львів”, ПАТ “ПУМБ”, АТ “БАНК АЛЬЯНС”, АТ “КРЕДОБАНК”, ПАТ “БАНК ВОСТОК”, АТ “Райффайзен Банк Аваль”, АТ “ТАСКОМБАНК”, АТ “Альфа-банк”, АТ “КБ “ГЛОБУС”, АТ “МЕГАБАНК”, АТ “ПОЛІКОМБАНК”, АТ “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК”, АТ “ОТП Банк”, АТ “КРЕДИТВЕСТ БАНК”, АТ “АГРОПРОСПЕРІС БАНК”.

Докладніше про те як приєднатися до програми читайте за посиланням: https://bit.ly/3fKPdWj