Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Переглядів: 201

24 листопада відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провів перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький. Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. А також забезпечення кожній дитині  доброзичливого ставлення до неї, відчуття своєї необхідності у родині.

Найбільше  питань на засіданні стосувалися утримання дітей у сім'ях, де батьки не належним чином здійснюють догляд за ними. На жаль, по двох сімях прийнято рішення про позбавлення батьків батьківських прав відносно їх неповнолітніх дітей. Ще одному батьку дали останній шанс виправитися.

Приємно, що поряд з такими негативними явищами, знаходяться люди, які готові присвятити себе вихованню чужих дітей. Так, цього дня надано дозвіл на довлаштування двох дітей 4 і 6 років на виховання і спільне проживання до прийомної сімї Кривди в с. Родниківка.

Ще одне питання засідання – про надання дозволу двом малолітнім дітям на укладення договору на поділ майна. Загалом же було розглянуто п'ять питань, які стосувалися захисту інтересів та прав дітей.« повернутися до списку новин