Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування отримали подарунки до Дня святого Миколая

Дата: 21.12.2020 12:41

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят для малечі та дорослих. Це свято добра, щедрості, милосердя. На нього чекають мільйони людей в усьому світі, адже окрім подарунків воно приносить в кожну оселю радість, надію і любов. Щоб усе це обов’язково відчули діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, подбала служба у справах дітей Уманської районної державної адміністрації за дорученням голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк.

18 грудня іграшки та солодкі подарунки було передано вихованцям  спеціальних загальноосвітніх шкіл у с. Ладижинка та смт Бабанка, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та є під опікою громадян Уманщини.

До акції долучилися прокурори Уманської місцевої прокуратури, працівники РВП УВП ГУНП в Черкаській області, які також закупили смаколики та завітали у заклади, щоб привітати дітей.

Сподіваємося, що окрім подарунків, кожна дитина отримала гарний настрій та приємні враження, які запам’ятаються надовго, та ще раз переконалась, що дива трапляються.